Med květový lesní - (smíšený)               (1000g- 190,-Kč, 500g - 100,- Kč)
    Pochází ze snůšky nektarového a medovicového původu bez výrazné převahy jednoho druhu. Je to především med z malin a ostružiní, z lípy, z později kvetoucích bylin a květin, z lesních bylin a medovice. Je tmavší až tmavé barvy, krystalizuje pomaleji. Pro jedinečnou chuť dávají milovníci medu těmto druhům jasnou přednost.
Med květový (1000g - 170,-Kč,
500g - 90,- Kč)
    Včely získávají z květních i mimo květních nektarií rostlin, obohatí jej látkami ze svých žláz a uskladní v plástech, kde dozraje na med. Tento med má světlou barvu a svým složením jednoduchých cukrů – glukózy a fruktózy je lehce stravitelný. Obsahuje pylová zrna různých rostlin, které obohacují med o významné přírodní látky s povzbuzujícími účinky. Je vhodný pro běžnou denní spotřebu, zejména pro děti a pacienty při rekonvalescencích po operacích a úrazech, jelikož napomáhá rychlému zotavení a obnově tkání.
    Dbáme na šetrné zacházení s medem při vytáčení,skladování i následném rozehřívání a zpracování medu abychom tento produkt udrželi v co nejvyšší kvalitě a neničili v něm zdraví prospěšné látky,které činí tento med medem a ne obyčejným sladidlem.
    Získali jsme značku Regionální produkt kraje Vysočina a zlatou medaili v soutěži
Český med 2017 a druhé místo v soutěži Med roku 2021 v kategorii Pastové medy.
Med květový pastový (1000g- 170,-Kč, 500g - 90,-Kč)
    Pastování se provádí proto, že některé medy nám rychle zkrystalizují a obtížně se spotřebovávají. Pastováním medu se provádí řízená krystalizace, kdy se krystaly medu zakulatí a tím z medu vznikne pasta, která se dobře natírá.
Med medovicový (1000g  - 210,-Kč,
500g - 110,-Kč)
    Někdy se používá název tmavý nebo lesní. Med vzniká jako vedlejší produkt činností některých mšic. Ty nabodávají listy nebo jehlice stromů, vysávají rostlinou šťávu a zužitkovávají z ní pro svou potřebu pouze bílkoviny. Zbylou rostlinou šťávu, bohatou na cukry vystřikují ve formě kapének na povrch listů nebo jehlic. A právě tyto kapénky sbírají včely jako medovici. Medovicový med je tmavý, dlouho tekutý, silně aromatický, obsahuje minimálně bílkovin ale za to hodně rostlinných silic.
Med medovicový lipový (1000g - 200,-Kč, 500g - 105,-Kč)
    Tento med sbírají včely na kvetoucích lípách, kdy v této době tam vrcholí největší produkce mšic. Med má tmavou barvu, pomalu krystalizuje a má vynikající lipovou chuť a vůni lipových květů.

Je vhodný pro lidi s chronickými potížemi dýchacích cest a pacienty s onemocněním ledvin.