Med květový lesní - (smíšený)               (1000g- 190Kč, 500g - 100,- Kč)
    Pochází ze snůšky nektarového a medovicového původu bez výrazné převahy jednoho druhu. Je to především med z malin a ostružiní, z lípy, z později kvetoucích bylin a květin, z lesních bylin a medovice. Je tmavší až tmavé barvy, krystalizuje pomaleji. Pro jedinečnou chuť dávají milovníci medu těmto druhům jasnou přednost.
Med květový (1000g - 170Kč, 500g - 90,- Kč)
    Včely získávají z květních i mimo květních nektarií rostlin, obohatí jej látkami ze svých žláz a uskladní v plástech, kde dozraje na med. Tento med má světlou barvu a svým složením jednoduchých cukrů – glukózy a fruktózy je lehce stravitelný. Obsahuje pylová zrna různých rostlin, které obohacují med o významné přírodní látky s povzbuzujícími účinky. Je vhodný pro běžnou denní spotřebu, zejména pro děti a pacienty při rekonvalescencích po operacích a úrazech, jelikož napomáhá rychlému zotavení a obnově tkání.
    Dbáme na šetrné zacházení s medem při vytáčení,skladování i následném rozehřívání a zpracování medu abychom tento produkt udrželi v co nejvyšší kvalitě a neničili v něm zdraví prospěšné látky,které činí tento med medem a ne obyčejným sladidlem.
    Získali jsme značku Regionální produkt kraje Vysočina a zlatou medaili v soutěži
Český med 2017 a druhé místo v soutěži Med roku 2021 v kategorii Pastové medy.
Med květový pastový (1000g- 170Kč, 500g - 90,-Kč)
    Pastování se provádí proto, že některé medy nám rychle zkrystalizují a obtížně se spotřebovávají. Pastováním medu se provádí řízená krystalizace, kdy se krystaly medu zakulatí a tím z medu vznikne pasta, která se dobře natírá.
Med medovicový (letos není)
    Někdy se používá název tmavý nebo lesní. Med vzniká jako vedlejší produkt činností některých mšic. Ty nabodávají listy nebo jehlice stromů, vysávají rostlinou šťávu a zužitkovávají z ní pro svou potřebu pouze bílkoviny. Zbylou rostlinou šťávu, bohatou na cukry vystřikují ve formě kapének na povrch listů nebo jehlic. A právě tyto kapénky sbírají včely jako medovici. Medovicový med je tmavý, dlouho tekutý, silně aromatický, obsahuje minimálně bílkovin ale za to hodně rostlinných silic.
Med medovicový lipový (letos není)
    Tento med sbírají včely na kvetoucích lípách, kdy v této době tam vrcholí největší produkce mšic. Med má tmavou barvu, pomalu krystalizuje a má vynikající lipovou chuť a vůni lipových květů.

Je vhodný pro lidi s chronickými potížemi dýchacích cest a pacienty s onemocněním ledvin.